FD-G-1 elektrik ginekologik barlag stoly ýokary berk materiallary ulanýar we korroziýa garşy çydamlydyr, bu bolsa hassahananyň gündelik arassalanmagyna we dezinfeksiýa edilmegine amatlydyr.
Barlag stolunyň ýüzüniň beýikligini, arka tagtasynyň we aýak tagtasynyň burçuny aýak açary arkaly sazlap bolýar.
Aksesuarlar doly we standart hökmünde egin daýançlary, egin kemerleri, bilek kemerleri, tutawaçlar, aýak daýançlary we süzgüçli hapa ýuwujylar bar.
Ginekologiýa barlag stolunyň esasy U görnüşli gurluşa eýedir, bu bolsa lukmanyň gündelik işi üçin aýak we aýak hereketi üçin giňişlik döredýär.
Bu lukmançylyk ginekologik barlag operasiýa düşegi diňe ginekologik barlaglar üçin däl, eýsem erkek urologiýasy üçin hem amatlydyr
1.Tikişsiz köpüklü matras
Elektrik ginekologik barlag stolunyň galyplanan döşegi hassalar üçin rahatlygy ep-esli ýokarlandyrýan iň täze tikinsiz köpüklenme tehnologiýasyny ulanýar.
2.Korroziýa garşy material
Elektrik ginekologik barlag stolunyň ähli örtügi korroziýa garşy, arassalamak we dezinfeksiýa etmek aňsat bolan ýokary hilli materiallardan ýasalýar.
3. Aýak çalşygy
Aýak açary bilen enjamlaşdyrylan, akuşer barlag stolunyň dürli hereketlerini çeýe dolandyrýar.
4.Köpugurly Aksessuarlar
Standart egin daýanjyndan başga-da, egin gaýyşlary, tutawaçlar, aýak daýançlary, aýak pedallary, hapa çöpleri, ginekologik barlag çyrasy ýa-da lukman oturgyjy hem isleg boýunça bar.
Parametrler
| ModelHaryt | FD-G-1 Elektrik Ginekologiki Barlag Stolu |
| Uzynlyk we giňlik | 1800mm * 550mm |
| Beýiklik (Ýokary we aşaky) | 950mm / 680mm |
| Trendelenburg / Ters Trendelenburg | 14°/ 17° |
| Arka plita (Ýokary we aşaky) | 60°/10° |
| Elektromotor ulgamy | Jiecang |
| Voltaž | 220V/110V |
| Ýygylyk | 50Hz / 60Hz |
| Güýç syglylygy | 1.0 KW |
| Batareýa | Hawa |
| Matras | Tikişsiz matras |
| Esasy material | ABS |
| Maksimum ýük göterijilik | 150 KG |
| Kepillik | 1 ýyl |
SstandartAksessuarlar
| Ýok. | At | Mukdarlar |
| 1 | Gol goldawy | 1 jübüt |
| 2 | Aýak plastinkasy | 1 toplum |
| 3 | Matras | 1 toplum |
| 4 | Tutgyç | 1 jübüt |
| 5 | Aýak çalşygy | 1 toplum |