FD-G-2 köpugurly akuşerlik stoly akuşerlik dogurmak, ginekologiýa barlaglary we operasiýalary üçin giňden ulanylýar.
Elektrik eltme stolunyň göwresi, sütünleri we esasy 304 poslamaýan polatdan ýasalýar, ol korroziýa garşy we arassalamak aňsat.
Aýak plastinkalary aýrylyp bilner, bu bolsa operasiýadan soňky sagalmaga ýardam berýär.
Ikitaraplaýyn dolandyryş ulgamy, diňe elde saklanýan uzakdan dolandyryş arkaly däl, eýsem aýak açary arkaly hem.
Doly aksessuarlar, aýaklary goldaýan görnüşi bolan standart, pedallar, süzgüçli hapa gaby we ginekologik barlag üçin çyra.
U görnüşli esas diňe operasiýa stolunyň durnuklylygyna ýardam bermän, eýsem lukmanyň ýadawlygyny azaltmak üçin ýeterlik aýak giňişligini hem üpjün edýär.
1.Iki gat dolandyryş ulgamy
El kontrolleri we aýak açary operasiýanyň howpsuzlygyny üpjün etmek we dürli pozisiýalary amala aşyrmak üçin ikinji derejeli dolandyryşy ýerine ýetirýär.
2. Aýrylyp bilinýän aýak plastinasy
Elektrikli doğuş stolunyň aýrylyp bilinýän aýak plastinasy operasiýadan soňky dynç almagy ýeňilleşdirýär we operasiýadan soňky agyryny azaldýar
3.304 Dat almaýan polat
Ginekologiýa operasiýa stolunyň ähli örtügi ýokary hilli 304 polatdan ýasalýar. Çydamly, arassalamak we dezinfeksiýa etmek aňsat.
4.U şekilli esas
Ginekologiýa akuşerlik stolunyň U görnüşli binýady diňe bir esas bilen ýeriň arasyndaky gatnaşyk meýdanyny artdyryp, ony has durnukly etmek bilen çäklenmän, eýsem lukmançylyk işgärleriniň işi üçin ýadawlygy azaltmak üçin ýeterlik aýak giňişligini üpjün edýär.
5. Köpugurly Aksessuarlar
Standart egin daýanjyndan başga-da, egin gaýyşlary, tutawaçlar, aýak daýançlary, aýak pedallary, hapa zyňyndylary üçin gabyk, ginekologik barlag çyrasy hem isleg boýunça bar.
Pparametrler:
| ModelHaryt | FD-G-2 Elektrik Eltip Beriş Stolu |
| Uzynlyk we giňlik | 1880mm * 600mm |
| Beýiklik (Ýokary we aşaky) | 940mm / 680mm |
| Arka plita (Ýokary we aşaky) | 45 °10° |
| Oturgyç plitasy (Ýokary we aşaky) | 20° 9° |
| Daşky aýak plastina | 90° |
| Voltaž | 220V/110V |
| Ýygylyk | 50Hz / 60Hz |
| Batareýa | Hawa |
| Güýç syglylygy | 1.0 KW |
| Matras | Tikişsiz matras |
| Esasy material | 304 Dat almaýan polat |
| Maksimum ýük göterijilik | 200 kg |
| Kepillik | 1 ýyl |
SstandartAksessuarlar
| Ýok. | At | Mukdarlar |
| 1 | Gol goldawy | 1 jübüt |
| 2 | Tutgyç | 1 jübüt |
| 3 | Aýak plastinkasy | 1 bölek |
| 4 | Matras | 1 toplum |
| 5 | Galyndy basseýni | 1 bölek |
| 6 | Berkidiji gysgyç | 1 jübüt |
| 7 | Diz üçin taýajyk | 1 jübüt |
| 8 | Pedal | 1 jübüt |
| 9 | El bilen pult | 1 bölek |
| 10 | Aýak çalşygy | 1 bölek |