LEDD500700C+M iki gat gümmezli LED operasiýa otagynyň çyrasyny aňladýar.
Içinde gurlan kamera ulgamy we daşarky asma monitor okuw maksady bilen ulanylyp bilner. Ol operasiýalary gözegçilikde saklamaga we ýazgy etmäge mümkinçilik berýär.
■ garyn/umumy hirurgiýa
■ ginekologiýa
■ ýürek/damar/göwüs hirurgiýasy
■ neýrohirurgiýa
■ ortopediýa
■ trawmatologiýa / gyssagly ýagdaý ÝA-DA
■ urologiýa / TURP
■ ent/ Oftalmologiýa
■ endoskopiýa Angiografiýa
1. Kamera ulgamy
Içinde gurlan kamera, ony başga bir gol bilen asmagyň zerurlygy ýok.
2. Bu operasiýa otagynyň çyrasy suratlary çalt we ýokary hilli düşürýär we berýär. 10 esse optiki zum arkaly suratlary her tarapdan görüp bolýar.
3. Bu operasiýa otagynyň çyrasy operasiýa operasiýasyny hem ýazga alyp bilýär. Ony okuw we öwrenmek maksatlary üçin ulanyp bolýar.
Monitor ulgamy
1. Operasiýany ýaýlyma bermek arkaly, LEDD500700C+M operasiýa otagynyň çyrasy klinika işgärlerine steril meýdany bozmazdan siziň öňegidişligiňizi yzarlamaga mümkinçilik berip biler.
2. Içinde gurlan kamera we monitor bolan operasiýa otagynyň çyrasy hirurgik kelläniň ýokarky görnüşini üpjün edýär, şonuň üçin hirurgik toparyňyz hirurgik amallary bütin dünýäde paýlaşyp biler.
Parametrs:
| Kamera | |
| Çözgüt | 210 megapiksel 1920(H)X 1080(V) |
| Aragatnaşyk režimi | RS232 |
| Aragatnaşyk protokollary | HITACHI / SONY VISCA |
| Birleşdiriji | LVCMOS-36pFPC (YCbCr 4:2:2) gabat gelýänligi 110/LVDS 30P |
| Sensor görnüşi | 1/2.9" CMOS / 1/3" CMOS |
| Skanirleme režimi | Progressiw Skanirleme |
| Gündiz we Gije Sistemasy | Reňk/gara we ak/awtomatik |
| Minimal yşyklandyryş | reňk:0.1Lux gara we ak:0.01Lux |
| Sinhronizasiýa režimi | özara sinhronizasiýa |
| Wideo çykyşy | sanly signal |
| SNR | ≥50dB (AGC ÖÇÜK) |
| Linza | |
| IRCUT | IRCUT goşa süzgüçli awtomatiki açar |
| Optiki linzalar | 10X f=5mm~50mm |
| meýdan burçy | Beýikligi: 51.8° (Günbatarlyk) ~5.86° (Boýunlyk) Ug: 39.1° (Günbatarlyk) ~4.4° (Boýunlyk) |
| Funksiýa | |
| ekspozisiýa režimi | A/M |
| ak balans | Awtomatiki |
| Fokus Režimi | A/M |
| gözegçiligi ele almak | A/M |
| Surat effekti | Awtomatiki/reňkli/gara we ak/negatiw |
| aýnalaşdyrma funksiýasy | Daýanç (gorizontal aýna + dik aýna) |
| suratlaryň öwrülmegi | Goldaw |
| Giň Dinamik | D-WDR |
| DNR | 2D-DNR |
| elektron ýapgyç | 1/30s ~ 1/10,000s |
| kontrast gatnaşygy | Sazlanyp bolýan |
| doýgunlyk | Sazlanyp bolýan |
| Dumana garşy funksiýa | Goldaw |
| Marginal | Goldaw |
| Umumy spesifikasiýa | |
| Ölçegler | 38.6(W)* 41(B)* 64.6(L)mm |
| Iş temperaturasy/çyglylygy | ﹣10℃~50℃,10% RH~60% RH |
| Saklama temperaturasy/çyglylygy | ﹣20℃~60℃,10% RH~80% RH |
| elektrik üpjünçiligi | DC 12V±10% |
| energiýa sarp edilişi | 3.5W MAKSIMUM |
| Arassa agram | 110g |
Monitor
| Esasy parametr | |
| Ekranyň ululygy | 21.5' |
| Yzky yşyklandyryş režimi | LED |
| Görkeziliş meýdany | 475.2mm (W)×267.3mm (H) |
| Aspekt gatnaşygy | 16:9 |
| Maksimum çözgüt | 1920×1080 |
| Görkezilýän reňk | 16.7M |
| Piksel aralygy | 0.2475(H)×0.2475(V) |
| Ýagtylyk | 300cd/㎡ |
| Surat kontrasty | 1500:1 |
| Görüş burçy | 850/850/750/650 |
| Jogap wagty | 8MS |
| Meýdan ýygylygy | 50Hz,60Hz,70Hz |
| Giriş we çykyş | |
| SDI IN | 1 |
| SDI ÇYKYŞY | 1 |
| AV IN | 22(2×BNC) |
| AV ÇYKYŞY | 1 |
| S-VEDIO | 1 |
| VGA girişi | 1 |
| HDMI girişi | 1 |
| YPbPr/YCbCr girişi | 3(3×BNC) |
| RS232 Girişi (Isleg boýunça) | 1 |
| Ses girişi | 1 |
| Ses çykyşy | 1 |
| Reňk ulgamy | PAL / NTSC / SECAM |
| OSD | |
| Dil | Hytaý/Iňlis/Fransuz/Nemes/Italiýa/Ispan/ |
| Elektrik üpjünçiligi | |
| Güýç | DC 12V,50/60Hz |
| Pmax | 35W-55W |
| Garaşma güýji | 5W |