1.Ultra-Pes Pozisiýa
Oftalmologiýa operasiýa stolunyň iň pes beýikligini 500 mm-e çenli sazlap bolýar. Meşhur elektromagnit hereketlendiriji ulgamy iş wagtynda durnukly, ygtybarly we sessizdir. Ol oftalmologiýa we KBB operasiýalary üçin iň gowy saýlawdyr.
2.Aýrylyp bilinýän başlyk plastina
Aýrylyp bilinýän kelle plastinkasyny mehaniki dişliler arkaly aňsatlyk bilen dolandyrmak bolýar.
Başlyk ýassygynyň ortasyndaky içbükeý dizaýn ergonomiki talaplara laýyk gelýär.
3. Giň ýüz
Ýüzüniň giňligi 550 mm-e ýetip biler, bu bolsa hassanyň has rahat ýatmagyna mümkinçilik berýär
4. Çeýe aýak açary
Arka plastinkanyň we aýak plastinkasynyň burçuny aýak açary arkaly sazlap bolýar, bu bolsa lukmanyň oftalmologiýa operasiýasy wagtynda hassanyň ýagdaýyny iň ideal ýagdaýa sazlamagy üçin amatlydyr.
5. Petal Tormoz
Mehaniki pedal tormozlary has çalt, amatly, howpsuz we ygtybarlydyr.
6. Doktor üçin kreslo (isleg boýunça)
Lukman kreslosy goltuklary, arkalary we oturgyjyň beýikligini sazlap bilýär.
Parametrler
| Model önümi | TDG-2 Elektrik Oftalmologik Operasiýa Stolu |
| Uzynlyk we giňlik | 2080mm * 550mm |
| Beýiklik (Ýokary we aşaky) | 700mm / 500mm |
| Başlyk plitasy (Ýokary we aşaky) | 45°/ 90° |
| Arka plita (Ýokary we aşaky) | 45°/ 20° |
| Aýak plastinkasy (Ýokary we aşaky) | 45°/ 20° |
| Gorizontal süýşme | 300 mm |
| Elektromotor ulgamy | Jiecang |
| Voltaž | 220V/110V |
| Ýygylyk | 50Hz / 60Hz |
| Güýç syglylygy | 1.0 KW |
| Batareýa | Hawa |
| Matras | Ýatlama Matras |
| Esasy material | 304 Dat almaýan polat |
| Maksimum ýük göterijilik | 200 KG |
| Kepillik | 1 ýyl |
Standart Aksessuarlar
| Ýok. | At | Mukdarlar |
| 1 | Infuzion çybyk | 1 toplum |
| 2 | Golf tagtasy | 1 jübüt |
| 3 | Gurallar üçin tagta | 1 toplum |
| 4 | Berkidiji gysgyç | 1 toplum |
| 5 | Matras | 1 toplum |
| 6 | Aýak çalşygy | 1 toplum |