TDY-2 ykjam operasiýa stolunyň doly 304 polatdan ýasalan düşegi we sütün bar, arassalamak aňsat we hapalanmaga garşy.
Stolyň ýüzi 5 bölege bölünýär: kelle bölegi, arka bölegi, arka bölegi we iki aýrylyp bilinýän aýak bölegi.
TDY-2 ykjam operasiýa stoly 340 mm aralyga göçürilip bilner, bu bolsa operasiýa wagtynda C-gol üçin gowy perspektiwa meýdanyny üpjün edýär we rentgen plýonka gutulary bilen ulanylyp bilner.
Iki gezek birleşdirilen başlyk tagtasy, gaz ýazy arkaly sazlanyp bolýan aýak tagtasy. Nemes markaly sessiz tekerler ulanyň. Şeýle hem bir düwmä bilen täzeden başlamak, bir düwmä bilen bükülmek we bükülmäge garşy funksiýalar hökmany däl.
Bu köpugurly elektrik operasiýa stoly dürli operasiýalar, mysal üçin, garyn boşlugynyň hirurgiýasy, akuşerlik, ginekologiýa, LOR, urologiýa, anorektal we ortopediýa we ş.m. üçin amatlydyr.
1.Iki gezek birleşdirilen başlyk plitasy
Bu elektrik operasiýa stolunyň iki bogunly kelle plastinasy kelle plastinanyň beýikligini erkin sazlap bilýär, bu bolsa hassanyň dürli ýagdaýlarda operasiýalary ýerine ýetirende rahat kelle burçuny almagyna mümkinçilik berýär.
2. Aýak plastinkasy elektrik dolandyryşy ýa-da gaz ýaz dolandyryşy bolup biler
Aýak plitasyny gaz ýazy bilen dolandyryp bolýar ýa-da elektrik dolandyryşyna täzeläp bolýar.
3. Goşmaça Goşa Dolandyryş Ulgamy
El kontrolleri we goşmaça panel kontrolleri operasiýa üçin iki esse gorag berýär.
4.Uly Kasterler
Import edilen Germaniýanyň TENTE tekerlileri, aşynmaya çydamly we sessiz.
5. Içinde gaýtadan zarýadlanýan batareýa
TDY-2 elektrik operasiýa stoly 50 operasiýanyň zerurlyklaryny kanagatlandyryp bilýän ýokary öndürijilikli gaýtadan zarýadlanýan batareýa bilen üpjün edilen. Şol bir wagtyň özünde, iň ýokary howpsuzlygy üpjün etmek üçin elektrik energiýasyny üpjün etmek üçin AC elektrik çeşmesine eýedir.
6.Has köp isleg boýunça saýlaw
Saýlama boýunça bir düwmä bilen täzeden başlatmak, oňyn bükmek we ters bükmek funksiýasy.
Pparametrler:
| ModelHaryt | TDY -2 Göçme Elektrik Operasiýa Stolu |
| Uzynlyk we giňlik | 2100mm * 550mm |
| Beýiklik (Ýokary we aşaky) | 1000mm / 700mm |
| Başlyk plitasy (Ýokary we aşaky) | 45° 90° |
| Arka plita (Ýokary we aşaky) | 90°/ 17° |
| Aýak plastinkasy (Ýokary / Aşak / Daşaryk) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Ters Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Gapdal egiliş (Çep we Sag) | 15°/ 15° |
| Böwrek köprüsiniň beýikligi | ≥110 mm |
| Gorizontal süýşme | 345 mm |
| Egilme/Refleks | Kombinasiýa operasiýasy |
| Rentgen tagtasy | Isleg boýunça |
| Dolandyryş paneli | Standart |
| Elektromotor ulgamy | Jiecang |
| Voltaž | 220V/110V |
| Ýygylyk | 50Hz / 60Hz |
| Güýç syglylygy | 1.0 KW |
| Batareýa | Hawa |
| Matras | Ýatlama Matras |
| Esasy material | 304 Dat almaýan polat |
| Maksimum ýük göterijilik | 200 KG |
| Kepillik | 1 ýyl |
Standart Aksessuarlar
| Ýok. | At | Mukdarlar |
| 1 | Anesteziya ekrany | 1 bölek |
| 2 | Beden goldawy | 1 jübüt |
| 3 | Gol goldawy | 1 jübüt |
| 4 | Egin goldawy | 1 jübüt |
| 5 | Aýak goldawy | 1 jübüt |
| 6 | Aýak goldawy | 1 jübüt |
| 6 | Böwrek köprüsiniň tutawaçy | 1 bölek |
| 7 | Matras | 1 toplum |
| 8 | Berkidiji gysgyç | 8 bölek |
| 9 | Uzyn berkidiji gysgyç | 1 jübüt |
| 10 | El bilen pult | 1 bölek |
| 11 | Elektrik liniýasy | 1 bölek |