TDY-Y-1elektrik gidrawliki işleýiş stoly elektrik import edilen gidrawliki geçiriji gurluşyny kabul edýär, bu bolsa däp bolan elektrik itiji taýak geçiriji tehnologiýasynyň ornuny tutýar.
Ýerleşişiň sazlanmagy has takyk, hereket tizligi has deň we durnukly, şeýle hem iş netijeliligi ygtybarly we çydamly.
Y görnüşli esas durnuklylygy we aýak üçin ýeterlik boşlugy üpjün edýär.
Terjime funksiýasy we C-gol bilen üpjün edilen açyk düşek tagtasy tutuş bedeniň rentgen skanirlemesini amala aşyryp bilýär.
Ikitaraplaýyn dolandyryş ulgamy, elde saklanýan uzakdan dolandyryş pultyndan başga-da, sütunly adatdan daşary ýagdaýlarda dolandyryş ulgamy bilen üpjün edilen. Bir düwmä basylýan täzeden başlatma funksiýasy lukmanyň işiniň netijeliligini üpjün edýär.
Bu elektro-gidrawlik integrasiýa edilen operasiýa stoly dürli operasiýalar, mysal üçin, garyn boşlugynyň hirurgiýasy, akuşerlik, ginekologiýa, LOR, urologiýa, anorektal we ortopediýa we ş.m. üçin amatlydyr.
1.Iki gat dolandyryş ulgamy
TDY-Y-1 Elektrik-Gidrawliki operasiýa stolunyň iki gezek dolandyryş usuly bar, biri simli dolandyryjy, bir düwmeli awtomatiki derejäni täzeden başlatmak funksiýasy bilen. Beýlekisi bolsa sütünli adatdan daşary ýagdaýlary dolandyryş ulgamy. Şol bir funksiýaly iki sany garaşsyz operasiýa ulgamlary simli dolandyryjy bozulanda adatdan daşary ýagdaýlary dolandyryş ulgamynyň ygtybarly işlemegini üpjün edýär we operasiýa stolunyň howpsuz ulanylmagyny üpjün edýär.
2. Rentgen skanirleme üçin elýeterli
Elektrik-gidrawliki OR stolunyň stoluň üstü rentgen şöhlelerini geçirip bilýär we rentgen plýonka gutularyny daşamak üçin stoluň aşagynda ýol görkeziji reýka gurnalýar.
3. C-gol bilen utgaşykly
Elektrik gorizontal hereketiň urgy 340 mm bolup, C-gol üçin takyk we amatly ýerleşdiriş giňişligini üpjün edýär we hassany hereketlendirmezden tutuş bedeniň rentgenini geçirip bilýär.
4. Gaýtadan zarýadlanýan batareýalar
TDY-Y-1 elektrik-gidrawliki hirurgiki operasiýa stoly ýokary öndürijilikli gaýtadan zarýadlanýan batareýalar bilen üpjün edilen, bu bolsa ≥50 operasiýanyň zerurlyklaryny kanagatlandyryp, daşarky elektrik üpjünçiligi bolmazdan işlemegini üpjün edýär. Gaýtadan zarýadlanýan batareýa tehniki hyzmat talap etmeýär we uzak wagtlap ulanylyp bilner. Şol bir wagtyň özünde, iň ýokary howpsuzlygy üpjün etmek üçin elektrik energiýasyny üpjün etmek üçin AC güýji ulanylyp bilner.
5.Otäze düwmeResetFdemleme
Täze bir düwmeli täzeden başlatma funksiýasy çylşyrymly amallary ýeňilleşdirýär
Parametrler
| Model önümi | TDY-Y-1 Elektrik-Gidrawliki Operasiýa Stolu |
| Uzynlyk we giňlik | 1960mm * 500mm |
| Beýiklik (Ýokary we aşaky) | 1090mm / 690mm |
| Başlyk plitasy (Ýokary we aşaky) | 60°/ 85°/0° |
| Arka plita (Ýokary we aşaky) | 85°/ 40° |
| Aýak plastinkasy (Ýokary / Aşak / Daşaryk) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Ters Trendelenburg | 28°/ 28° |
| Gapdal egiliş (Çep we Sag) | 18°/ 18° |
| Böwrek köprüsiniň beýikligi | 100 mm |
| Gorizontal süýşme | 340 mm |
| Nol pozisiýa | Bir düwme, standart |
| Egilme/Refleks | Kombinasiýa operasiýasy |
| Rentgen tagtasy | Isleg boýunça |
| Dolandyryş paneli | isleg boýunça |
| Gyssagly ýagdaýda durduryş düwmesi | Isleg boýunça |
| Elektromotor ulgamy | Taýwandan gelen Çaoger |
| Voltaž | 220V/110V |
| Ýygylyk | 50Hz / 60Hz |
| Güýç syglylygy | 1.0 KW |
| Batareýa | Hawa |
| Matras | Ýatlama Matras |
| Esasy material | 304 Dat almaýan polat |
| Maksimum ýük göterijilik | 200 KG |
| Kepillik | 1 ýyl |
Sstandart aksessuarlar
| Ýok. | At | Mukdarlar |
| 1 | Anesteziya ekrany | 1 bölek |
| 2 | Beden goldawy | 1 jübüt |
| 3 | Gol goldawy | 1 jübüt |
| 4 | Egin goldawy | 1 jübüt |
| 5 | Aýak goldawy | 1 jübüt |
| 6 | Aýak plitasy | 1 jübüt |
| 7 | Böwrek köprüsiniň tutawaçy | 1 bölek |
| 8 | Matras | 1 toplum |
| 9 | Berkidiji gysgyç | 8 bölek |
| 10 | Uzakdan dolandyryş | 1 bölek |
| 11 | Elektrik liniýasy | 1 bölek |
| 12 | Gidrawliki ýag | 1 ýag gutusy |