TF Gidrawliki ginekologiýa operasiýa stoly, göwresi, sütünleri we esasy ýokary mehaniki berklige, korroziýa garşylyga eýe bolan polatdan ýasalýar we arassalamak we dezinfeksiýa etmek üçin amatlydyr.
Bu gidrawliki ginekologiýa operasiýa stoly standart görnüşde egin daýanjy, egin kemer, tutawaç, aýak daýanjy we pedallar, süzgüçli hapa gaby we goşmaça ginekologik barlag çyrasy bilen üpjün edilýär.
Gidrawliki ginekologiýa operasiýa stolunyň beýikligini pedallar arkaly, düşegiň egilişini bolsa tutawajy silkdirip sazlap bolýar.
Tormoz basylanda, düşegiň aşagyndaky berk esas aşak düşürilýär, bu bolsa ýer bilen degiş meýdanyny artdyrýar we düşegiň durnuklylygyny üpjün edýär.
Ol ginekologiýada, akuşerlikde, urologiýada we anorektal hirurgiýada giňden ulanylýar.
1. Dat almaýan polat material
Gidrawliki ginekologiýa operasiýa stolunyň esasy göwresi, gapdal reýkalary, göteriji sütüni we esasy ýokary mehaniki berklige, poslama garşylyga we aňsat arassalamaga eýe bolan ýokary hilli 304 poslamaýan polatdan ýasalýar.
2. Giň stol ýüzü
Gidrawliki ginekologiýa operasiýa stolunyň ýüzüniň ini 600 mm-e ýetip biler, bu bolsa belli bir beden görnüşindäki adamlar üçin örän amatlydyr we rahatlygy ýokarlandyrýar.
3. Köpugurly Aksessuarlar
Standart egin daýanjyndan başga-da, egin gaýyşlary, tutawaçlar, aýak daýançlary, aýak pedallary, hapa zyňyndylary üçin gabyk, ginekologik barlag çyrasy hem isleg boýunça bar.
4. Özboluşly berk aýak
Özboluşly operasiýa stolunyň berk aýagy ýer bilen degiş meýdanyny artdyrýar we gidrawliki ginekologiýanyň durnuklylygyny üpjün edýär.
Parametrler
| Model önümi | TF Gidrawliki Ginekologiýa Operasiýa Stolu |
| Uzynlyk we giňlik | 1800mm * 600mm |
| Beýiklik (Ýokary we aşaky) | 900mm / 680mm |
| Trendelenburg/Ters Trendelenburg | 8°/ 20° |
| Arka plita (Ýokary we aşaky) | 70°/ 11° |
| Voltaž | 220V/110V |
| Ýygylyk | 50Hz / 60Hz |
| Matras | Tikişsiz matras |
| Esasy material | 304 Dat almaýan polat |
| Maksimum ýük göterijilik | 173 KG |
| Kepillik | 1 ýyl |
SstandartAksessuarlar
| Ýok. | At | Mukdarlar |
| 1 | Gol goldawy | 1 jübüt |
| 2 | Tutgyç | 1 jübüt |
| 3 | Aýak plastinkasy | 1 bölek |
| 4 | Matras | 1 toplum |
| 5 | Galyndy basseýni | 1 bölek |
| 6 | Berkidiji gysgyç | 1 jübüt |
| 7 | Diz üçin taýajyk | 1 jübüt |
| 8 | Pedal | 1 jübüt |