TS-1 mehaniki operasiýa stoly ýokary mehaniki berklige, poslama garşylygyna we arassalamak aňsatlygyna eýe bolan poslamaýan polatdan ýasalýar.
Gidrawliki hereketlendiriji arkaly düşegiň ýüzüniň beýikligini sazlaň we beýleki kömekçi gurallar bilen arka aýak plastinasynyň burçuny sazlaň.
Gidrawliki operasiýa stolunyň T-şekilli esasy durnuklydyr we uzak wagtlap işleýän lukmanlara aýak giňişligini hem berip biler.
Dürli sarp ediji zerurlyklary bolan adamlar üçin laýyk gelýän, bölünen aýak plastinasynyň we bölünen aýak plastinasynyň iki görnüşi bar.
1.T Base
El bilen işleýän operasiýa stolunyň ergonomiki T-şekilli esasy diňe bir gowy durnuklylyga we çeýe herekete eýe bolmak bilen çäklenmän, eýsem lukmanlara uzak möhletli iş wagtynda ýadawlygy azaltmak üçin ýeterlik aýak giňişligini hem üpjün edýär.
2.Içinde gurlan böwrek köprüsi
Içinde gurlan bel köprüsi 110 mm ýokarlanyp bilýär, bu bolsa lukmanlara böwrek operasiýasyny geçirmek üçin amatlydyr.
3. Dürli aksessuarlar
Standart aksessuarlara egin goldawy, egin goldawy, beden goldawy, anesteziýa ekrany we dürli operasiýalary ýeňilleşdirmek üçin aýak goldawy girýär.
4. Gidrawliki belentlik ulgamy
Ol gidrawliki usulda hereketlendirilýär we mehaniki operasiýa stolunyň ýüzüniň beýikligi aýak pedaly bilen sazlanýar. Ol ýumşak we sessiz işleýär. Elektrik togunyň öçürilen halatynda hem kadaly işläp bilýär. Durnuksyz elektrik energiýasy bolan ýerler üçin gidrawliki operasiýa stollaryny saýlap bolýar.
5.Bütewi aýak plastinasy ýa-da bölünen aýak plastinasy
Umumy aýak plastinkasynyň ýönekeý görnüşi bar, bahasy amatly. Şeýle hem, aşaky we ýokaryk sazlanyp, dürli aşaky aýak operasiýalaryny ýeňilleşdirmek üçin daşaryk giňeldilip bilinýän bölünen aýak plastinkasy bar.
Pparametrler
| Model önümi | TS-1 mehaniki operasiýa stoly |
| Uzynlyk we giňlik | 1980mm * 500mm |
| Beýiklik (Ýokary we aşaky) | 950mm / 750mm |
| Başlyk plitasy (Ýokary we aşaky) | 45°/ 90° |
| Arka plita (Ýokary we aşaky) | 75°/ 30° |
| Aýak plastinkasy (Ýokary / Aşak / Daşaryk) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Ters Trendelenburg | 20°/ 30° |
| Gapdal egiliş (Çep we Sag) | 20°/ 20° |
| Böwrek köprüsiniň beýikligi | ≥110 mm |
| Matras | Ýatlama Matras |
| Esasy material | 304 Dat almaýan polat |
| Maksimum ýük göterijilik | 200 KG |
| Kepillik | 1 ýyl |
Sstandart aksessuarlar
| Ýok. | At | Mukdarlar |
| 1 | Anesteziya ekrany | 1 bölek |
| 2 | Beden goldawy | 1 jübüt |
| 3 | Gol goldawy | 1 jübüt |
| 4 | Egin üçin dynç alyş | 1 jübüt |
| 5 | Diz üçin taýajyk | 1 jübüt |
| 6 | Berkidiji gysgyç | 1 toplum |
| 7 | Matras | 1 toplum |