TY el bilen işleýän operasiýa stoly döş we garyn boşlugynyň hirurgiýasy, LOR, akuşerlik we ginekologiýa, urologiýa we ortopediýa we ş.m. üçin amatlydyr.
Ramka, sütun we esas poslamaýan polatdan ýasalýar, arassalamak aňsat we korroziýa garşy çydamly.
Mehaniki operasiýa stoly pedal ýag nasosy bilen galdyrylýar we düşürilýär, ol rahat işleýär we howpsuz we ygtybarlydyr. Beýleki ähli hereketler mehaniki dişliler bilen amala aşyrylýar.
Bu gidrawliki operasiýa stoly aýak plastinasynyň aşaky bükülip, ogurlanyp we aýrylyp bilinmegini talap edýär, şeýle hem ony sazlamak aňsat. Ol T-şekilli esasdan peýdalanýar.
1.Aýlanma funksiýasy
El bilen işleýän operasiýa stoluny 360° öwürmek mümkin, lukmanlar operasiýa wagtyndaky duruşlaryna görä burçuny sazlap bilýärler, bu bolsa operasiýa wagtyndaky operasiýa giňişligini ep-esli artdyrýar. (Isleg boýunça)
2.Çeýe pozisiýa çalt geçiş
Operasiýa stoly üçin 200 gerek°bel köprüsiniň funksiýasynyň ýerine ulanylyp bilinýän tutawaç arkaly stoluň ýüzünde birbada çykyp durmak (bükülmek).
3. Iki gatlakly stol üsti
Stol üsti iki gatlakly kompozit stol üsti, pes rentgen siňdiriş koeffisiýenti we ýokary kesgitlenen perspektiwa effekti talap edýär.
4. Dat almaýan polat material
Ramka, esas, göteriji sütüni we esasy geçiriji gurluş 304 poslamaýan polatdan ýasalýar, ony arassalamak we süpürmek aňsat, kislota we poslama garşy durnukly, onuň hiç haçan poslamazlygyny üpjün edýär.
5. Gidrawliki we el bilen sazlamak
Gidrawliki iş stolunyň galdyrylmagy we düşürilmegi pedal ýag nasosynyň görnüşini ulanýar, ol rahat işleýär we howpsuz we ygtybarlydyr. Beýleki ähli hereketler mehaniki dişli geçirijiniň kellesi tarapyndan amala aşyrylýar.
Pparametrler
| Model önümi | TY el bilen işleýän operasiýa stoly |
| Uzynlyk we giňlik | 2020mm * 500mm |
| Beýiklik (Ýokary we aşaky) | 1010mm / 760mm |
| Başlyk plitasy (Ýokary we aşaky) | 45°/70° |
| Arka plita (Ýokary we aşaky) | 75°/ 15° |
| Aýak plastinkasy (Ýokary / Aşak / Daşaryk) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Ters Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Gapdal egiliş (Çep we Sag) | 20°/ 20° |
| Böwrek köprüsiniň beýikligi | ≥110 mm |
| Matras | Ýatlama Matras |
| Esasy material | 304 Dat almaýan polat |
| Maksimum ýük göterijilik | 200 KG |
| Kepillik | 1 ýyl |
Sstandart aksessuarlar
| Ýok. | At | Mukdarlar |
| 1 | Anesteziya ekrany | 1 bölek |
| 2 | Beden goldawy | 1 jübüt |
| 3 | Gol goldawy | 1 jübüt |
| 4 | Egin üçin dynç alyş | 1 jübüt |
| 5 | Diz üçin taýajyk | 1 jübüt |
| 6 | Berkidiji gysgyç | 1 toplum |
| 7 | Matras | 1 toplum |