Ähli örtük 304 polatdan ýasalýar, arassalamak we dezinfeksiýa etmek aňsat.
Ýokary ýagtylyk geçirijilikli süýümli material rentgen şöhleleri üçin amatlydyr.
Giňeldilen matras dizaýny hassalara operasiýa stolunda has rahat ýatmaga mümkinçilik berýär.
TDY-G-1 elektro-gidrawliki iş stoly Taýwanyň ösen gidrawliki dolandyryş ulgamyny, ygtybarly elektromagnit klapanlaryny we ýag nasoslaryny ulanýar, sessiz we durnukly işlemegi üpjün edýär.
1.Ultra-pesPpozisiýa
Bu elektrik-gidrawliki OR stolunyň iň pes beýikligini 520 mm-e çenli sazlap bolýar, bu bolsa beýni we göz operasiýalary üçin örän amatlydyr. Aýrylyp bolýan başlyk plastinka kesiji başlyk çarçuwasy bilen operasiýa stolunyň ulanylyşyna laýyk gelýär.
2. Iki gezek birleşdirilen kelle plastinkasy
Bu elektrik-gidrawliki OR stolunyň iki bogunly kelle plitasy kelle plitasynyň beýikligini erkin sazlap bilýär, bu bolsa hassanyň dürli ýagdaýlarda operasiýalary ýerine ýetirende rahat kelle burçuny almagyna mümkinçilik berýär.
3.Bgünä-böwrekdeBgerş
Içinde gurlan böwrek köprüsi ýokary berklikli PMMA materialyndan ýasalýar, dürli pozisiýalara çalt ýetýär we iş wagtyny tygşytlaýar.
4. Içinde gaýtadan zarýadlanýan batareýa
Ol 50 operasiýanyň zerurlyklaryny kanagatlandyryp bilýän ýokary öndürijilikli gaýtadan zarýadlanýan batareýa bilen üpjün edilen. Şol bir wagtyň özünde, iň ýokary howpsuzlygy üpjün etmek üçin elektrik energiýasyny üpjün etmek üçin AC elektrik çeşmesine eýedir.
5. Mehaniki tormozlar
Mehaniki pedal tormozlary has çalt, amatly, howpsuz we ygtybarlydyr
Pparametrler
| Model önümi | TDY-G-1 Elektrik-Gidrawliki OR stoly |
| Uzynlyk we giňlik | 2080mm * 550mm |
| Beýiklik (Ýokary we aşaky) | 820mm / 520mm |
| Başlyk plitasy (Ýokary we aşaky) | 45°/ 90° |
| Arka plita (Ýokary we aşaky) | 80°/ 20° |
| Aýak plastinkasy (Ýokary / Aşak / Daşaryk) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Ters Trendelenburg | 20°/ 20° |
| Gapdal egiliş (Çep we Sag) | 15°/ 15° |
| Böwrek köprüsiniň beýikligi | 110 mm |
| Elektromotor ulgamy | Taýwandan gelen Çaoger |
| Voltaž | 220V/110V |
| Ýygylyk | 50Hz / 60Hz |
| Güýç syglylygy | 1.0 KW |
| Batareýa | Hawa |
| Matras | Ýatlama Matras |
| Esasy material | 304 Dat almaýan polat |
| Maksimum ýük göterijilik | 200 KG |
| Kepillik | 1 ýyl |
Sstandart aksessuarlar
| Ýok. | At | Mukdarlar |
| 1 | Anesteziya ekrany | 1 bölek |
| 2 | Beden goldawy | 1 jübüt |
| 3 | Gol goldawy | 1 jübüt |
| 4 | Egin goldawy | 1 jübüt |
| 5 | Aýak goldawy | 1 jübüt |
| 6 | Aýak goldawy | 1 jübüt |
| 7 | Böwrek köprüsiniň tutawaçy | 1 bölek |
| 8 | Uzyn berkidiji gysgyç | 1 jübüt |
| 9 | Berkidiji gysgyç | 8 bölek |
| 10 | El bilen pult | 1 bölek |
| 11 | Elektrik liniýasy | 1 bölek |
| 12 | Pedal | 1 jübüt |