Bu elektro-gidrawlik operasiýa stoly 5 bölege bölünýär: kelle bölegi, arka bölegi, ýalpak bölegi, iki bölünip bolýan aýak bölegi.
Ýokary ýagtylyk geçirijilikli süýüm materialy we 340 mm gorizontal süýşme rentgen skanirleme wagtynda kör nokadyň bolmazlygyny üpjün edýär.
Bu elektro-gidrawlik operasiýa stoly kynçylyksyz işlemegi üpjün etmek üçin iki sany dolandyryş ulgamy bilen üpjün edilen.
Ol köpugurly kelle çarçuwasy we ortopediki çekiş çarçuwasy bilen enjamlaşdyrylyp bilner.
Bir düwmä bilen täzeden başlatmak funksiýasy, asyl gorizontal ýagdaýy dikeltmäge mümkinçilik berýär. Bir düwmä bilen bükülmek we tersine bükülmek, elektrik aýak tagtasy funksiýasy köp wagty tygşytlaýar.
Ol dürli hirurgiýalar, mysal üçin, garyn boşlugynyň hirurgiýasy, akuşerlik, ginekologiýa, LOR, urologiýa, anorektal we ortopediýa we ş.m. üçin amatlydyr.
1.Uzyn we giň stol ýüzü
Elektrogidrawliki operasiýa stolunyň ýüzüniň uzynlygy 2180 mm-e, ini bolsa 550 mm-e ýetip biler, bu bolsa käbir ýörite toparlaryň zerurlyklaryna laýyk gelýär we hassanyň has rahat bolmagyny üpjün edip biler.
2. Goşa dolandyryş ulgamy
Elektrogidrawliki operasiýa stoly kynçylyksyz işlemegi üpjün etmek üçin esasy dolandyryş/kömekçi dolandyryjy goşa ulgam bilen üpjün edilen.
3. Flex & Re-flex & Bir düwmä Säret
Bir düwmä bilen täzeden başlatmak funksiýasy, asyl gorizontal ýagdaýy, bir düwmä bilen bükülmegi we ters bükülmegi dikeldip biler
4. Elektrik sazlanan aýak plastinasynyň islegi boýunça
Aýak plastinasynyň birikdirilýän modul dizaýny aýak plastinasyny elektrik arkaly sazlap bilýär, bu bolsa ýagdaýyny sazlamak üçin wagty ep-esli tygşytlaýar.
5. Içinde gaýtadan zarýadlanýan batareýa
TDY-Y-2 elektrik-gidrawliki operasiýa stoly 50 operasiýanyň zerurlyklaryny kanagatlandyryp bilýän ýokary öndürijilikli gaýtadan zarýadlanýan batareýa bilen üpjün edilen. Şol bir wagtyň özünde, iň ýokary howpsuzlygy üpjün etmek üçin elektrik energiýasyny üpjün etmek üçin AC elektrik çeşmesine eýedir.
Pparametrler
| ModelHaryt | TDY-Y-2 Elektro-Gidrawliki Operasiýa Stolu |
| Uzynlyk we giňlik | 2160mm * 550mm |
| Beýiklik (Ýokary we aşaky) | 1100mm / 690mm |
| Başlyk plitasy (Ýokary we aşaky) | 18° 45° |
| Arka plita (Ýokary we aşaky) | 85°/ 40° |
| Aýak plastinkasy (Ýokary / Aşak / Daşaryk) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Ters Trendelenburg | 28°/ 28° |
| Gapdal egiliş (Çep we Sag) | 18°/ 18° |
| Böwrek köprüsiniň beýikligi | 100 mm |
| Gorizontal süýşme | 340 mm |
| Nol pozisiýa | Bir düwme, standart |
| Egilme/Refleks | Kombinasiýa operasiýasy |
| Rentgen tagtasy | Isleg boýunça |
| Dolandyryş paneli | Standart |
| Gyssagly ýagdaýda durduryş düwmesi | Standart |
| Elektromotor ulgamy | Taýwandan gelen Çaoger |
| Voltaž | 220V/110V |
| Ýygylyk | 50Hz / 60Hz |
| Güýç syglylygy | 1.0 KW |
| Batareýa | Hawa |
| Matras | Ýatlama Matras |
| Esasy material | 304 Dat almaýan polat |
| Maksimum ýük göterijilik | 200 KG |
| Kepillik | 1 ýyl |
Aaksesuarlar
| Ýok. | At | Mukdarlar |
| 1 | Anesteziya ekrany | 1 bölek |
| 2 | Beden goldawy | 1 jübüt |
| 3 | Gol goldawy | 1 jübüt |
| 4 | Egin goldawy | 1 jübüt |
| 5 | Aýak goldawy | 1 jübüt |
| 6 | Böwrek köprüsiniň tutawaçy | 1 bölek |
| 7 | Matras | 1 toplum |
| 8 | Berkidiji gysgyç | 8 bölek |
| 9 | Uzyn berkidiji gysgyç | 1 jübüt |
| 10 | Uzakdan dolandyryş | 1 bölek |
| 11 | Elektrik liniýasy | 1 bölek |
| 12 | Gidrawliki ýag | 1 ýag gutusy |